Socis Acadèmics

AD1. Jaume Avellaneda Díaz-Grande
Pere serra 1-15
08190 Sant Cugat del Vallès
jaume.avellaneda@upc.edu
AD3. Ferres arquitectos y consultores Sl
Xavier Ferrés Padró
Passatge Marimón 6, 2n 2a
08021 Barcelona
xferres@ferresarquitectos.com
AD4. Ramon Sastre Sastre
ETS Arquitectura del Vallès
Pere Serra 1-15
08190 Sant Cugat del Vallès
ramon.sastre@upc.edu
AD5. Antoni Paricio i Casademunt
ETS Arquitectura del Vallès
Pere Serra 1-15
08190 Sant Cugat del Vallès
antoni.paricio@upc.edu
AD7. David Lladó i Porta
Gran Via Carles III 58-60, “B”, Local
08028 Barcelona
dacar@coac.net
AD8. Jordi Maristany Carreras
ETSAB
Avinguda Diagonal 649
08028 Barcelona
jordi.maristany@upc.edu
AD10. Cesar Diaz Gomez
ETSAB
Avinguda Diagonal 649
08028 Barcelona
cesar.diaz@upc.edu
AD11. Javier López-Rey Laurens
ETSAB
Avinguda Diagonal 649
08028 Barcelona
javier.lopez-rey@upc.edu
AD12. Joan Ramon Blasco Casanovas
ETSAV
Pere serra 1-15
08190 Sant Cugat del Vallès
joan.ramon.blasco@upc.edu
Associació de Consultors d'Estructures

Informació de contacte

Jordi Girona 31, edifici Til·lers, 2a planta
08034 Barcelona
Tel: 93 401 18 88

info@aceweb.cat

Subscriure al newsletter