• Inici
  • Socis Aspirants Professionals

Socis Aspirants Professionals

A4 Ramon Freixes Capdevila
Travessera de Gràcia, 66, 3r 2a.
08006 Barcelona
rfc1309@yahoo.es
A11 Dídac Hueso Falguera
Passeig del Born 17, 2n. 5a.
08003 Barcelona
estudiborn@coac.net
A12 Bernat Nadal Martí
AXIL Consulting SL
Plaza de la Iglesia 3
07350 Binissalem
bernat@axilconsulting.com
www.axilconsulting.com
A16 Ana Andrade Cetto
Idom Ingenieria y Sistemas SA
Gran Via Carles III 97, baixos
08013 Barcelona
ana.andrade@idom.com
A18 Marta Solé Arbués
Tutor: Bis Structures, SLP
Plaça Pau Vila, 1, Ed. Palau de Mar, sector D, 3a planta
08039 Barcelona
msole@bisstructures.com
A20 Esther Viladrich i Granda
Europea Ingenieurburo SL
Tutor: Gerardo Vidal Pueyo
Santa Madrona 35, 1º
08302 El Masnou
europea@ing-europea.com
www.ing-europea.com
A28 Laia Picarín Macías
Tutor: Bis Structures, SLP
Plaça Pau Vila, 1, Ed. Palau de Mar, sector D, 3a planta
08039 Barcelona
lpicarin@bisstructures.com
A29 Ricard Monge Zaragoza
Estructuras Monge
Avda. Ramon y Cajal 57, 7 E
43005 Tarragona
r.monge@estructurasmonge.com
A36 Josep Agustí de Ciurana
Tejería 28, 4t dreta
31011 Pamplona
josepagusti@arquired.es
A40 Xavier Reina Vázquez
Xavier Reina-ARQTEC SL
Rambla Llibertat, 16-18, 2D
17834 Porqueres
xreina@aparellador.org
A41 César Vázquez Valcárcel
Armónica 60, 5è
27002 Lugo
cesar@indutecingenieros.com
A42 Rosa M. Buadas Brujats
Tutor: Blázquez-Guanter SLP
Sant Josep 3
17004 Girona
rosam@bg-arquitectes.com
A44 Rubén Sánchez Anguera
Plaça Nova 2, ent. 4a
08191 Rubí
rubensanchez@apabcn.cat
A47 Ivan Florencia Vasallo
Ciudad Jardín IV, esc. A, 2n 1a
07813 Puig d’en Valls – Ibiza
ivan.florencia@gmail.com
A48 Marc Bàrbara Sirera
Arquitectes i Consultors S4 SLP
Llull 47, 5e 4a
08005 Barcelona
info@s4arquitectes.com
A50 Roger Señis Lopez
Passeig del Congost 187.3r 1a
08530 La Garriga
roger_senyis@hotmail.com
A51 Rodrigo Martín Sáiz
Camí de la Creu, 14, 3r 2a
08172 Sant Cugat del Vallès
rodrigomartinsaiz@yahoo.es
A52 Xavier Coll Bastús
Avda Pirineus 2
25620 Tremp
xaviercollbastus@otmail.com
A53 Jordi Payola Lahoz
Tutor: Robert Brufau Niubó
Carrer de l’Estació, 9, 2n 2a
08184 Palau-solità i Plegamans
jordi.payola@coac.cat
A55 Nuria Ayala Mitjavila
D’Aura Arquitectura
Francesc Carbonell 34, baixos B
08034 Barcelona
nayala@coac.net
A58 Josep Picarin Macias
Tutor: Robert Brufau Niubó
Comte Borrell 183
08015 Barcelona
jpicarin@hotmail.com
A59 Marc Sanabra Loewe
EPSEB
Doctor Marañon 44-50, 3a pl. edifici P
08034 Barcelona
marc.sanabra@upc.edu
A60 César Cano Almon
Avinguda Indústria 9, 3r B
08960 Sant Just Desvern
ccano@ccano.net
A61 Joan Melo Ballester
PBX Centre de Càlcul
Can Xercavins
08191 Rubí
joanmb@gmail.com
A62 Xavier Botet Campderrós
Ganduxer 136, 1r 2a
08022 Barcelona
xavier.botet@coac.net
A63 James Rongish
Avda. Mistral 41-43, 7e 2a
08015 Barcelona
jimmyrongish@gmail.com
A64 Ignacio Costales Calvo
Lope de Vega, 148, 5è 4a
08005 Barcelona
icaria@coac.es
A65 Iñigo Mujika Onandia
Doctor Dou, 12, 3r 1a
08001 Barcelona
potoko.21@gmail.com
A66 Carles Padrós Sallés
Tutor: Bis Structures, SLP
Plaça Pau Vila, 1, Ed. Palau de Mar, sector D, 3a planta
08039 Barcelona
cpadros@bisstructures.com
A67 Jugatx Alora Ansotegui Alberdi
Tutor: Bis Structures, SLP
Plaça Pau Vila, 1, Ed. Palau de Mar, sector D, 3a planta
08039 Barcelona
jugatxalora@hotmail.com
Associació de Consultors d'Estructures

Informació de contacte

Jordi Girona 31, edifici Til·lers, 2a planta
08034 Barcelona
Tel: 93 401 18 88

info@aceweb.cat

Subscriure al newsletter