• Inici
  • Socis Numeraris Professionals

Socis Numeraris Professionals

10. BBG ESTRUCTURES RECERCA I REHABILITACIÓ SLP
10.1 Robert Brufau Niubó

BBG ESTRUCTURES RECERCA I REHABILITACIÓ
Hercegovina 25, ent. 4a
08006 Barcelona
bbg@bbg.cat
www.bbg.cat

11. ENGINEERING CONSULTANCY GROUP
11.2 Agustí Obiol i Sánchez
11.3 Lluís Moya i Ferrer
BAC MADRID
11.14 Xavier Aguiló i Aran

ENGINEERING CONSULTANCY GROUP
Avila 138, 3r
08018 Barcelona
info@bacecg.com
www.bacecg.com


Marqués de Monteagudo, 18, 4º IZQ
28028 Madrid
bac.madrid@bacecg.com

13. INDUS CÁLCULO, S.A.
13.1 Jordi Pedrerol i Jardí
13.4 Xavier Mas Garcia
13.5 Cesc Aldabó Fernández
13.6 Luis Chóliz del Junco

INDUS CÁLCULO, S.A.
Via Augusta 4, àtic
08006 Barcelona
jpedrerol@indus-eng.com
www.indus-eng.com

14. PBX CENTRE DE CÀLCUL,SL
14.1 Enric Xercavins i Valls
14.3 Josep Xercavins Batlló

PBX CENTRE DE CALCUL,S.L.
Can Xercavins
08191 Rubí
pbx@pbx.cat
www.pbx.cat

18. Jesús Pérez i Lluch
Gran Via 339, 1r.
08014 Barcelona
20. STATIC INGENIERIA S.A.
20.1 Gerardo Rodríguez i González
20.2 Miguel Rodríguez Niedenführ
20.3 Lluis Cortés Mínguez

STATIC INGENIERIA S.A.
Passeig d’Amunt 18, entresòl 1a.
08024 Barcelona
static@static-ing.com
www.static-ing.com

21. CABEZAS, GÓNGORA & MORENO S.L.P
21.1 Francisco Cabezas i Cabello
21.2 Juan José Moreno Cabrera

CABEZAS, GÓNGORA & MORENO S.L.P
San Fructuós 80, baixos
08004 Barcelona
cyg@cygsl.com

25. Juan José Ibáñez i Acedo
21.1 Francisco Cabezas i Cabello
21.2 Juan josé Moreno Cabrera

Juan José Ibáñez i Acedo
Santa Teresa 42A
08172 Sant Cugat del Vallès
jji@arrakis.es
www.jji-ingenieria.com

27. Llorenç García i Geira
Passeig del Canal 25, 3r. 1a.
08970 Sant Joan Despí
ll.garcia@coac.net
30. Pere Sobré i Massagué
Borrell 2B, 1r 2a
08202 Sabadell
p.sobre@telefonica.net
31. Enric Torrent i Figuerola
Taquígraf Garriga 10
08014 Barcelona
enrictorrent@tdat.es
33. GENESCÀ MOLIST S.L.
33.1 Josep M. Genescà i Ramon
33.2 Marcel Cruells Castellet
Numància 63, entresòl
08029 Barcelona
amparo@coac.net
35. BLAZQUEZ-GUANTER SLP
35.1 Antoni Blázquez i Boya
35.2 Lluís Guanter i Feixas

37. L3J SL (ELETRESJOTA TÈCNICS ASSOCIATS SLP)
Jaime Pastor i Sánchez
Avda. Cornellà 13-15, edificis Símbol, local 5, nivell 2
08950 Esplugues de Llobregat
jaimepastor@eletresj.com
38. Jordi Padró i Quintana
Passeig Comte d’Egara 10
08221 Terrassa
caire@ctv.es
39. R.M. CÁLCULO DE ESTRUCTURAS
39.2 Raúl Montes Usategui
Suïssa 13
08023 Barcelona
rm-calculo@coac.net
44. TRANSMETAL, S.A.
44.1. Lucindo Lázaro i Rico
44.2 Ricardo Neira Navarro

TRANSMETAL, S.A.
PIaça Les Argelagues
08185 LLICÀ DE VALL
transmetal@transmetalsa.com
www.transmetalsa.com

45. ESTRUCTURAS NAVAS, S.A.
45.1 Josep Lluís Sánchez i Sánchez

ESTRUCTURAS NAVAS, S.A.
Rambla Solanes 14
08940 Cornellá de Llobregat
tecnica@grupo-navas.com
www.grupo-navas.com

47. VALERI CONSULTORS ASSOCIATS
47.1 Josep Maria Valeri i Ferret
47.2 Mercè Ramos i Ortiz
47.3 Fruitós Mañà i Reixach
47.4 Ramon Costa i Farràs

VALERI CONSULTORS ASSOCIATS
Bailèn 7, 2n. 2a.
08010 Barcelona
valeri@valericonsultors.net
www.valericonsultors.net

48. AGW Consultors Estructures S.C.P.
48.1 Ferran Anguita Caralt
48.2 José Luís Galindo Rubio
Concili de Trento 36-40, baixos
08018 Barcelona
f.anguita@coac.es
49. JOSEP M. MASANÉS I MESEGUER
Ermengarda 32, local 3
08014 Barcelona
jmmm@coac.net
51. TECTUM ENGINEERING, S.L.
51.1 Xavier Mateu i Palau

TECTUM ENGINEERING, S.L.
Autonomia 2, local C.
08225 Terrassa
tectum@coac.net
www.rv4.eu

52. Josep Baquer i Sistach
Domènech 6, 3r 6a
08172 Sant Cugat del Vallès
jbaquer@apabcn.com
53. GWAMBA CONSULTORIA D’ESTRUCTURES SLP
53.1 Raül Núñez i Lacarra
Avet 6
08186 Lliçà d’Amunt
arquitectura@gwamba.cat
www.gwamba.cat
55. MANUEL ARGUIJO Y ASOCIADOS, S.L.
55.1 Manuel Arguijo i Vila
Marina 63, local 3
08005 Barcelona
arguijo@coac.es
56. GMK ASSOCIATS, S.L.
56.1 Miquel Llorens i Sulivera
56.3 Josep Bellés Gea
Joan Alsina 5, entresòl
17003 Girona
gmk@gmkgrup.com
58. 1 Xavier Falguera Valverde
58.2 Israel García Nadal
Bolívia 91, 8è 1a
08018 Barcelona
xavier.falguera@aaupc.upc.edu
59. Martí Cabestany i Puértolas
Craiwinkel 22, 2n
08022 Barcelona
estudi@marticabestany.com
www.marticabestany.com
60. STABIL ARQUITECTURA SL
60.1 Jordi Oliveras i Reder
Aribau 15, 5è. despatx 11
08011 Barcelona
j.oliveras@coac.es
61. Eduard Doce i Goicoechea
Avinguda la Miranda 28
08950 Esplugues de Llobregat
eduard.doce@coac.net
62. J.VIZCARRO&ASSOCIATS SL
62.1 Jaume Vizcarro i Pedrol
Avinguda Mistral 8, escala C despatx 5
08015 Barcelona
jaumevizcarro@menta.net
63. BIS STRUCTURES
63.1 David Garcia i Carrera
63.2 Esther Muñoz Gavilán
63.3 Marta Farrús Cassany
63.5 Marina Vilà Pau
63.6 Amparo Lecha Gargallo
63.7 Maite Ramos Martínez

BIS ARQUITECTES
Plaça Pau Vila, 1, Ed. Palau de Mar, sector D, 3a planta
08039 Barcelona
info@bisstructures.com
www.bisstructures.com

64. LAND PLANIFICACIÓ I PROJECTES
64.1 Miquel Capdevila i Bassols
Pere Roca 4
17800 Olot
land@coac.net
66. Oriol Marron i Puigdueta
Gelabert 15, 2n 2a
08029 Barcelona
marron@coac.net
67. Emma Planas Ferrer
Diputació 27-33, sobreàtic 2a.
08015 Barcelona
eplanas@apabcn.cat
68. ALTRA
68.1 Enric Heredia Campmany-Gaudet

ALTRA
Carrer del Julivert 46
08860 Castelldefels
info@altra.es
www.altra.es

69. Eduard Palao Aguilar
Dr. Martí i Julià nº 13
08820 El Prat de Llobregat
e.palao@coac.net
70. FORBACSA
70.1 Ferran Teixidó Martínez
70.2 Ramon Caralt Delcor

FORBACSA
Balmes 23, 4t.
25006 Lleida
forbacsa@forbacsa.com
www.forbacsa.com

75. KUBIC CONSULTORIA TÉCNICA SL.
75.1 Miquel Flequé i Melé
Costa Magdalena 2, 4t B
25007 Lleida
kubic@kubic3.com
76.Estudi m103 SL
76.1 Jorge Blasco Miguel

Estudi m103 SL
Avinguda Madrid 103-105, entresòl 2a.
08028 Barcelona
jorge.blasco@coac.es

81. ESTUDIOS Y SOLUCIONES EN LA INGENIERÍA, S.L.
81.1 José Falcón López
Ronda Europa 60, 5è. 4a., edificio Eurocentre
08800 Vilanova i La Geltrú
esin@cetib.ictnet.es
82. ENGIPROJECT, S.L.
82.1. David Rodríguez Santás
82.3 Enric Font Mendiola

ENGIPROJECT, S.L.
Almogàvers 66, 1er. B
08018 Barcelona
drs@engiproject.com
www.engiproject.com

83. PL2 ENGINYERIA D’ESTRUCTURES I FONAMENTACIONS SL
83.1 Bernabé Farré i Oró

PL2 ENGINYERIA D'ESTRUCTURES I FONAMENTACIONS SL
Almogàvers 66, 2n.
08018 Barcelona
enginyeria@pl2.es

89. 2BMFG ARQUITECTES SLP
89.1 Ramon Ferrando Ríos
89.2 Carles Gelpí i Arroyo
89.3 Eduard Reus Plana
89.4 Marcel Saurina Eudaldo
Pl. Joaquim Pena 8, baixos
08017 Barcelona
estudi@2bmfg.com
www.2bmfg.com
91. Josep Maria Cots Call
Rambla d’Aragó 14, 6è 1a
25002 Lleida
info@josepcots.com
92.1 Emma Leach Cosp
Reina Victòria 4, baixos
08021 Barcelona
emmaleach@coac.net
93. Laureà Miró i Bretos

Laureà Miró i Bretos
Pl. Josep Tarradelles 21-27, 3r 2a
08340 Vilassar de Mar
laurea@laureamiro.com
www.laureamiro.com

94. STRAIN ENGINEERING SL
94.1 Carles Teixidor Begudan
94.2 Francesc Arbós Bellapart

STRAIN ENGINEERING SL
Ctra de la Parcel·lària 32
17178 Les Preses
farbos@strain.es
cteixidor@strain.es
www.strain.es

95. Ob. enginyeria
95.1 Joel Orobitg Pérez

Ob. enginyeria
Roc dels Escollons 8, 2n D
AD500 Andorra la Vella
joel@obenjinyeria.com

97. CAMPANYÀ I VINYETA SERVEIS D’ARQUITECTURA SL
97.1 Carles Campanyà i Castelltort

CAMPANYÀ I VINYETA SERVEIS D'ARQUITECTURA SL
Joaquim Molins 5, 5-3
08028 Barcelona
cvarq@cvarq.com

98.1 Pere Castelltort Sales
98.2 Josep Lluís Ortega Blanco
Saragossa 108, baixos
08006 Barcelona
castelltort@coac.es
100. Raúl Lechuga Durán
Lezobide 15 4ºA
20110 Pasaia, Gipuzkoa
raule75@gmail.com
101. ESKUBI-TURRÓ ARQUITECTES SL
101.1 Juan Ignacio Eskubi Ugarte
Girona 62, baixos, local 1b
08009 Barcelona
esk-nur@coac.net
102. CALTER INGENIERÍA
102.1 Juan Carlos Arroyo Portero

CALTER INGENIERÍA
Campomanes 6
28013 Madrid
calter@calter.es
www.calter.es

103. BERNUZ FERNANDEZ ARQUITECTES SLP
103.1 Manuel Fernández Pérez
103.2 Jordi Bernuz Bertolin
Doctor Trueta 154, baixos
08005 Barcelona
estudijb@coac.es
estuimf@coac.es
104. ORIOL PALOU JULIAN

ORIOL PALOU JULIAN
Badajoz, 91
08031 Barcelona
estructura@coac.net
www.sustenta.eu

106. INARGEST SL
106.1 Juan Ramon Aurrekoetxea Aurrekoetxea

INARGEST SL
Cr. Bilbao-Galdakao 6A, of. 2B, edifico Metroalde
48004 Bilbao
inargest@inargest.com
www.inargest.com

107.ENGINYERIA REVENTÓS SL
107.1 Manuel Reventós Rovira

ENGINYERIA REVENTÓS SL
Pere IV 363-381,1r local 15
08020 Barcelona
info@ereventos.com
www.ereventos.com

110. MARTA TORRAS ISLA
Segrià, 26 Altell esquerra
25006 Lleida
mtorras@hotmail.com
111. JUAN JOSÉ ROSAS ALAGUERO
Sant Quintí 52-68
08041 Barcelona
juanjose.ra@telefonica.net
112. FRANCISCO DUARTE JIMENEZ
ESTUDIO DUARTE Y ASOCIADOS SLP

ESTUDIO DUARTE Y ASOCIADOS SLP
Diego Angulo Iñiguez 14, 1º A
41018 Sevilla
paco@duarteasociados.es

113. JOSE RAMON SOLÉ MARZO
WINDMILL STRUCTURAL CONSULTANTS SLP

WINDMILL STRUCTURAL CONSULTANTS SLP
Sant Pere 7, baixos
43004 Tarragona
administracion@windmill.com.es
www.windmill.com.es

114. THINK ENGINYERIA SLP
114.1 Jordi Parés Massagué
114.2 Jordi Velasco Saboya

THINK ENGINYERIA SLP
Calaf 24, 5è 3a
08021 Barcelona
info@thkng.com
www.thkng.com

115. HÉCTOR FAUNDEZ VELASCO
Colombia, 11, oficina 14
03010 Alicante
hfaundezv@citop.es
116. MASALA
116.1 Miquel Àngel Sala Mateus
Hercegovina, 25, entresòl 4a
08006 Barcelona
masala@masalaconsultors.com
117. DIMARK ESTRUCTURAS EN LA ARQUITECTURA, SLP
117.1 Diego Martín Sáiz
Gazteluzarra, 12, planta baja
48993 Getxo
diego@dimarkestructuras.com
www.dimarkestructuras.com
Associació de Consultors d'Estructures

Informació de contacte

Jordi Girona 31, edifici Til·lers, 2a planta
08034 Barcelona
Tel: 93 401 18 88

info@aceweb.cat

Subscriure al newsletter